Стиль лофт в інтер'єрі

Один з найнезвичайніших та колоритних сучасних стилів – стиль лофт. Він має досить незвичну історію походження, та й виглядає він надзвичайно оригінально. У цій статті ми розглянемо, якими характерними рисами володіє стиль лофт в інтер’єрі та як його втілити.

дизайн інтер’єру в стилі лофт

на фото: Дизайн вітальні в стилі лофт (трикімнатна квартира площею 118 кв.м , вул. Регенераторна ,4, м.Київ ( автори : Олена Романюк, Микита Борисенко )

Батьківщиною цього стилю є Америка тридцятих років. Це був кінець Великої депресії, початок індустріальної епохи, всі масово переїжджали до великих міст, внаслідок чого утворилася гостра нестача житла. З часом американці стали облаштовувати в якості житлових кімнат складські, горищні приміщення. Ви легко можете уявити собі такі кімнати: величезні простори, високі стелі, грубі цегляні стіни, неприкриті комунікації, повна відсутність вікон. Художники дуже швидко облюбували такий тип житла, саме вони стали основоположниками сучасного стилю лофт.

 

Квартира в стилі лофт – це цікаво та незвично

Перш, ніж приймати рішення про зміну дизайну кімнати, об’єктивно оцініть її. Кімната повинна бути досить просторою, мати високі стелі. Добре, якщо у вас квартира-студія, яка не має зайвих стін та перегородок. Також бажані незаштукатурені та ніяк не оброблені цегляні стіни. Комунікації повинні бути новими, придатними для довгого функціонування, безпечними та також нічим не прикритими.

Також варто оцінити свої уподобання, не варто використовувати дизайн інтер’єру в стилі лофт як данину моді та сучасним тенденціям. Цей стиль підійде не кожному. Якщо ви віддаєте перевагу затишним кімнатам, то цей брутальний лофт дизайн досить швидко вам набридне. Однак, якщо така навмисна грубість в інтер’єрі вам до смаку і ви маєте дуже скромний бюджет на оформлення кімнати, то дизайн в стилі лофт підійде вам якнайкраще. Особливо такі інтер’єри подобаються свободолюбним творчим особистостям.

Отже, ви прийняли рішення. Починати оформлення інтер’єру слід з ретельної планування. Незважаючи на те, що стиль лофт передбачає використання великого приміщення, до планування слід підійти ретельно, для того, щоб інтер’єр, в кінцевому рахунку, виглядав цілісним та органічним.
Далі приступаємо до вибору колірної гами. Традиційні кольори для кімнат:

  • сірий
  • чорний
  • темно-синій
  • і звичайно колір червоної цегли

Така гама виглядає дещо похмуро, але її можна розбавити за допомогою білого кольору та хромованих елементів в якості своєрідного декору. Що стосується меблів, то тут діє одне правило: головне, щоб в результаті ваш інтер’єр був естетичним і подобався саме вам. Тобто, ви можете підібрати меблі, спираючись на ваш смак.

Найцікавіший момент – декорування інтер’єру. Тут все залежить тільки від вашої фантазії. Ви можете розставити по кімнаті предмети сучасного мистецтва, повісити пару плакатів в ретро-стилі, або ж розписати стіну справжнім графіті – все залежить тільки від ваших уподобань та уявлень про прекрасне.
Стиль лофт в інтер’єрі відмінно підходить для тих, хто цінує функціональність та простоту в сучасному світі. 

 

Ще цікаво почитати

Акцентная стена в интерьере

Існує безліч прийомів, що дозволяють надати приміщенню індивідуальний та неординарний стиль. Найпоширеніший спосіб стосується стін, які можна виділити шпалерами, фарбами іншого кольору, всілякими оздоблювальними матеріалами, різними фактурами. В результаті акцентна стіна в інтер’єрі миттєво перетворить навіть найнудніший дизайн приміщення.

Оригинальные обои для детской комнаты

Основним місцем комфорту, безумовно, вважається наш дім. Саме в ньому відпочиває наша душа, а тіло набирається сил для нових подвигів і звершень. Те місце, де ми душевно проводимо час з сім'єю та виховуємо дітей. Затишок, який ми створюємо у своєму житлі, відіграє ключову роль. Від того, як саме організовано простір і в яких тонах виконана оселя, залежатиме наш настрій по ранку та вечорами.

7 заблуждений о покраске стен в ванной

Як показує практика, фарбування стін у приміщенні надає унікальну можливість у втіленні найоригінальніших дизайнерських ідей. А особливо, якщо мова йде про ванну кімнату. Але є й ті, хто вказує на зовсім безпідставні міфи. Тому ми й вирішили розвіяти 7 основних помилок щодо непрактичності фарбування стін у ванній: