Сільський стиль в інтер'єрі кухні

Сільський стиль в інтер’єрі можна побачити не тільки на узбережжі Італії та Франції, де він зародився, а й у сучасних міських квартирах мешканців мегаполісів, які оцінили шарм традиційного тосканського стилю, а також схожих на нього стилів рустик, прованс та кантрі. Такі будинки виходять теплими та затишними, в них панує розслаблююча, сповнена чарівності атмосфера. Люди, які віддають перевагу стилю рустик в квартирах, цінують його не тільки за практичність та функціональність. Такий інтер’єр будинку ніби перебуває в гармонії з природою – в ньому легко відпочивати та набиратися сил після робочого дня.

Для створення в квартирі заміського колориту, можуть бути використані різні декораторські прийоми, серед яких використання таких предметів, як:

  • старі меблі;
  • вінтажні аксесуари та оригінальні чохли з тканини;
  • дерев’яні балки на стелі;
  • колоритні прикраси з натуральних матеріалів, на яких зберігся наліт сільського стилю.Дизайн інтер’єру кухні в сільському стилі

на фото: Сільський стиль в інтер’єрі кухні дворівневої квартири площею 130 кв.м, м. Київ, провулок Докучаєвський, 8 (автор : архітектор-дизайнер Олена Романюк)

Сільський стиль в інтер’єрі кухні та його особливості

Самостійно виконати дизайн інтер’єру кухні в сільському стилі може людина, яка має навички роботи з декоруванням простору та вміє поєднувати в декорі різні текстури та кольори, але більшість власників нерухомості воліють довіряти декорування кухонного простору професіоналам своєї справи. Спеціалісти в студії дизайну інтер’єрів розбираються в тенденціях та допоможуть створити завершений стиль.

Кухонний інтер’єр в сільському стилі зовсім не передбачає, що кухня буде не функціональною та не затишною. Секрет роботи професійних декораторів як раз полягає в тому, щоб вміло обіграти застосування грубих предметів інтер’єру, простих прикрас та старих аксесуарів, але при цьому не позбавити господиню можливості користуватися всіма благами сучасної та добре облаштованої кухні.

Стиль кантрі в інтер’єрі кухні передбачає вибір кухонних шаф з натуральних матеріалів світлих відтінків, таких як кипарис або бук. Вони можуть бути навмисно пофарбовані під старовину, для того, щоб краще передати атмосферу заміського будинку. Оформлення стельового простору може бути виконане з використанням балок з натуральної деревини.

Також з дерева повинні бути виготовлені обідній стіл та стільці для кухні. Вони можуть мати грубий, необтесаний вигляд, який характерний для інтер’єру заміських котеджів Провансу або Тоскани. Що стосується кухонних прикрас, то вони не обов’язково повинні бути спартанськими. Вітається використання химерних в’язаних балдахінів для меблів, всіляких прикрас з гнутої деревини, плетених кошиків з ротангу та інших аксесуарів, які зроблять кухню затишною.

Грамотно декорована кухня в заміському стилі завжди виглядатиме оригінально та зуміє відобразити велич та особливий шарм старого світу.

Ще цікаво почитати

Отделка ванной комнаты искусственным камнем

Один з найпопулярніших облицювальних матеріалів – штучний камінь. Існують різні різновиди цього матеріалу, призначені як для зовнішніх, так і для внутрішніх облицювальних робіт. Зокрема, для оздоблення інтер'єру ванної кімнати можна підібрати спеціальну плитку та меблі, а також раковини та сантехнічні прилади зі штучного каменю з особливими властивостями.

Выбор напольного покрытия для конкретного помещения

Хочете знати, які матеріали краще використовувати для обробки підлоги в тому чи іншому приміщенні? Для початку потрібно поділити всі приміщення в домі на три групи: робочі зони, для відпочинку, а також коридори. Спочатку з’ясуємо, які підлогові покриття підійдуть для коридору та господарських зон.

Идеи для весеннего обновления интерьера

Навесні оновлюється природа, і душа людини прагне змін. Найпростіше почати зміни у своєму житті з оновлення інтер'єру своєї квартири. Не обов'язково затівати грандіозний ремонт або фарбувати стіни в колір молодої зелені. Достатньо додати кілька штрихів, щоб відчути прихід весни.