Який вибрати стиль оформлення квартири?

У житті будь-якої людини настають такі миті, що все починає раптом дратувати, з'являється якась незадоволеність життям. Особливо це відчутно для міських жителів, де, крім чотирьох стін квартири, більше нічого не існує. Як можна підняти настрій? Деякі господині квартири починають щось переставляти, рухати меблі з місця на місце, щоб змінити інтер'єр. Але надовго чи це допомагає? Чому б повністю не змінити стиль квартири?

Багатьох така перспектива лякає, так як для цього необхідно робити ремонт. І тут косметичним ремонтом не обійдешся, так як знадобиться капітальний, щоб приміщення повністю перетворилися. А так як для цього доведеться підбирати відповідний стиль, то тут вже знадобиться допомога дизайнера інтер'єрів. Але як вибрати стиль квартири, щоб не довелося для цього вкладати багато коштів, але в той же самий час щоб навколишній простір повністю змінився? Для цього потрібно поглянути на свою квартиру зовсім іншими очима і не злякатися щось у ній змінювати.

Напевно, багато людей помічали таку особливість: грамотному мистецтвознавцю досить поглянути на картину і він одразу може назвати її автора. І в цьому як раз нічого дивного немає, адже будь-якого художника може видати його стиль написання картин. Те саме правило діє і при підборі стилю оформлення квартири.

на фотоСтиль мінімалізм у дизайні дворівневої квартири площею 200 кв.м, м.Київ, Оболонська набережна 1-а (автори: Олена Романюк, Микита Борисенко)

На сьогоднішній день існує багато варіантів, і для того, щоб вибрати відповідний стиль інтер'єру квартири, необхідно хоч трохи в цьому розбиратися. Існують різні стилі як в архітектурі будівель, так і в оформленні внутрішнього простору кімнат. Їх існує дуже багато, більше 40 видів, і найголовнішими, найпопулярнішими є: мінімалізм і класицизм, романтизм і модернізм, хай-тек і кантрі, неокласицизм та деякі інші. Можна не тільки підібрати якийсь один, але зробити змішаний стиль.

Для того щоб розібратися в цій величезній кількості стилів, слід їх спочатку класифікувати. Їх можна розділити на 2 основні групи:

1. Історичні: до них можна віднести такі як готику, бароко, класицизм та ін.

2. Етнічні: що відносяться до якоїсь окремої культури, народності.

Історичні стилі часто називають «великими», і до них вже відносяться і деякі сучасні, так як вони також користуються великою популярністю. Це такі як ампір, модерн, хай-тек. А в етнічних стилях переважають багато елементів різних народностей, які одразу кидаються в очі. Наприклад, це можуть бути такі стилі: англійський, скандинавський, японський і т.д. І варто тільки подивитися на інтер'єр приміщення, так одразу стає зрозуміло, який стиль обрано для оформлення приміщення. Тому, звертаючись до дизайнера, слід спочатку визначитися, який стиль вас більше цікавить – історичний чи етнічний? І тільки після цього вже можна вибирати щось більш конкретне.

Ще цікаво почитати

Цвета в интерьере спальни

Вибирати колірне рішення для спальні – відповідальна справа. Ви повинні враховувати безліч факторів, щоб в результаті інтер’єр вийшов гармонійним та естетичним. Але найголовніше, пам’ятати про власний комфорт, адже спальня – це те місце, де ми відпочиваємо від щоденних стресів, негативу та іншого. Тому обстановка кімнати повинна вас розслабляти та налаштовувати на відпочинок.

Винтажная мебель в современном интерьере: создаем оригинальный дизайн

Використання старовинних комодів, ліжок, столиків у сучасному помешканні дозволяє підкреслити вишуканість обстановки. Але поєднувати обрані вироби та загальну обробку потрібно дуже акуратно: лише правильна комбінація елементів створить витончений дизайн. Придбані або реставровані антикварні меблі в інтер’єрі мають знайти свій куточок.

Телевизор как часть интерьерного решения

Жодна сучасна квартира не може обійтись без телевізора. Техніка є вікном у світ новин та нових знань, а також можливістю весело та з користю провести час разом із сім’єю. Однак блакитний екран має не тільки розважати господарів, а й бути невід’ємною частиною навколишнього інтер’єру. Давайте розглянемо, як правильно розмістити телевізор в інтер’єрі.